Par mums

Visi speciālisti vienuviet

Mūsu mērķis ir visus nozaru speciālistus apkopot vienuviet, un padarīt speciālistu meklēšanas procesu ātrāku un vienkaršāku. Uzskatam, ka šobrīd ir daudz un dažādu lapu kas piedāvā katra savu speciālistu, vienā lapā elektriķi otrā flīzetāji, programmētāji un citi. Līdz ar to patērētājam ir jātērē savs laiks meklējot sev nepieciešamos specialistus.

Pie mums Jūs varat apskatīt un izvēlēties visdažādāko nozaru speciālistus Jūsu vajadzībām. Izvēlieties sev nepieciešamos specialistus no speciālistu saraksta un sazinieties ar mums, vai arī sazinies ar mums ar epasta vai telefona palīdzību un mēs atradīsim Jūsu prasībām piemērātāko speciālistu.

Pievienojies mums

Ja esi specialists kādā nozarē pievienojies specuks.lv specialistu pulkam! Viss kas Tev jadara ir jasazinas ar mums, un Tu tiksi pievienots mūsu speciālistu sarakstam. Pievienojies mums jau šodien un darbs nāks pie Tevis pats, kļūsti pieprasītāks ik pēc katra paveiktā darba, iegustot reitingu no paveikto darbu daudzuma un kavlitātes un izcelies starp citiem Tavas nozares specialistiem.

*Pagaidām darbojamies iepazīšanās rezīmā,nakotnē iespējams tiks piestādīta pakalpojuma maksa.

Uzrakstiet vai pievienojieties mums!

Izpildiet šo formu, ja vēlaties mums uzrakstīt ziņu

Vai zvaniet mums spiežot uz: 29525698

Vārds

Telefona nummurs

E-pasts

Ziņa

Izpildiet šo formu, ja vēlaties pievienoties pie mums

Vai zvaniet mums spiežot uz: 29525698

Vārds

Telefona nummurs

E-pasts

Ievadiet Jūsu nodarbošanos

Ievadiet pilsētu, kurā strādājat

Ielieciet savas portoflio bildes saistītas ar Jūsu nodarbošanos - 10mb